Електромонтажнi работи

Електромонтажні роботи – один з найважливіших етапів монтажу інженерії об’єкта. Без повноцінного і надійного електропостачання, як правило, не працюють або дають збій і інші інженерні системи, такі як вентиляція, кондиціонування, телебачення, ліфти, всілякі насоси, слабкострумові системи, серверні центри та інші системи. Тому системам електропостачання, вибору обладнання для цих систем і власне якості самих електромонтажних робіт, на наше глибоке переконання, слід приділяти особливу увагу. Електромонтажним роботам передує проектування. Якісний проект повинен враховувати всі вимоги «правил влаштування електроустановок» (ПУЕ), Державних будівельних норм (ДБН), Державних та галузевих стандартів, інших чинних нормативних документів. При цьому необхідно: правильно визначити категорії електроприймачів та забезпечити відповідну надійність їх електропостачання; правильно спроектувати схему електропостачання та розрахувати електричні навантаження на всі її елементи; вибрати кабелі та провідники, а також способи їх прокладання; правильно вибрати комутаційні апарати та інше електрообладнання; правильно вибрати і розрахувати схеми захисту і автоматики; передбачити і при необхідності узгодити з енергопостачальною організацією схему обліку електроенергії.
Маючи на руках хорошої якості проект можна приступати до електромонтажу. Електромонтажні роботи на кожному об’єкті мають свою специфіку. Перелічимо основні, типові для будівництва види електромонтажних робіт:
• Високовольтні мережі напругою вище 1000 В;
• Понижуючі трансформаторні підстанції, розподільні пристрої підстанцій;
• Зовнішні мережі або мережі зовнішнього електропостачання напругою до 1000 В.
• Зовнішнє освітлення; підсвічування фасадів;
• Внутрішні електромонтажні роботи (монтаж у середині будівель) систем електропостачання напругою до 1000 В на об’єктах промпідприємств, міст і сільського господарства:
• Монтаж кабельних систем, струмопроводів, електропроводок;
• Монтаж ввідних, ввідно-розподільних і розподільних пристроїв, шаф автоматики, керування та захисту;
• Монтаж електрообладнання;
• Монтаж внутрішнього освітлення промислових, торгово-офісних та житлових будівель;
• Інші види електромонтажу.
Наше підприємство має досвід проектування та електромонтажу перерахованих вище систем електропостачання.
На будівельних майданчиках останнім часом ми часто спостерігаємо таку тенденцію. При будівництві об’єкта Замовник особливу увагу приділяє елементам декору, не шкодує коштів на оздоблювальні матеріали. За рахунок цього створюється ілюзія респектабельності об’єкта. При цьому на інженерію та електромонтажні роботи виділяється мізерний бюджет, застосовується обладнання та матеріали низької якості, нестача фінансових коштів позначається на якості монтажу. Необгрунтована економія фінансових коштів при проектуванні і монтажу систем електропостачання згодом призводять до витрат і збитків при експлуатації об’єкта, виникають ризики виникнення пожеж, проблеми електробезпеки. Щоб уникнути подібних негативних явищ ми рекомендуємо: при виборі підрядника на виконання проектних і електромонтажних робіт звертатися до професіоналів, добре знаючих свою справу; інвестиції в інженерію своїх об’єктів повинні бути обгрунтованими будівельними та технічними нормами і достатніми для реалізації проекту на належному технічному рівні і з належною якістю.
Ми не експериментуємо – ми застосовуємо обладнання та матеріали європейських та кращих вітчизняних виробників. Ми шукаємо і знаходимо рішення для різних цінових сегментів будівельного ринку. Ми створюємо рішення під бюджет Замовника, але не дозволяємо опускати цінову планку нижче дозволеного. Взаємовигідна співпраця з нашими Замовниками – основа і правило нашого бізнесу. Ми відкриті для партнерських відносин і готові максимально задовольнити Ваші індивідуальні вимоги.
Завдяки багаторічному досвіду і високої кваліфікації наших співробітників в сфері проектування та монтажу систем електропостачання наша компанія домоглася певних успіхів на будівельному ринку України.
Реалізовані нами проекти електромонтажних робіт:
• Готель «11 дзеркал», м Київ, вул. Б. Хмельницького, 34-А. Повний комплекс електромонтажних робіт, пуско-наладка, гарантійний сервіс ..
• Готель «Сенатор», м Київ, пров. Т. Шевченка, 8б. Повний комплекс електромонтажних робіт, пуско-наладка, гарантійний сервіс ..
• ТРЦ «Ocean Plaza», м Київ, вул. Горького, 176. Монтаж кабельних систем.
• Міністерство фінансів України. г. Киев, ул. Межигірська, 11. Монтаж силових кабельних мереж та шаф управління системи антиобледеніння водостоків покрівлі, пуско-наладка, гарантійний сервіс ..
• Телевізійна кампанія «Новий канал». г. Киев, ул. Тургенєвська, 43. Електромонтажні роботи.
• Оздоровчий комплекс «Senator beach club» м Переяслав-Хмельницький. Повний комплекс електромонтажних робіт, пусконалагодження, гарантійний сервіс ..
• Мережа складів кампанії «Еліт», м.Київ. Електромонтаж.
• Інші об’єкти.

* Для виконання пуско-налагоджувальних робіт, вимірювань та випробувань в нашому розпорядженні власна електровимірювальна лабораторію. (Свідоцтво №ПТ-213/13 ДП «Укрметртестстандарт» про атестацію лабораторії)
* Виробництво господарської діяльності виконуємо на підставі Державних ліцензій і сертифікатів:
* Ліцензії №262962 серія АЕ Державної архітектурно-будівельної інспекції України;
* Дозволи №2527.13.32 Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки на роботи з підвищеною небезпекою;
* Ліцензії №271889 серія АЕ Державної служби надзвичайних ситуацій на проектування та монтаж систем блискавкозахисту;
* Кваліфікаційного сертифікату №01667 серія АР Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства на інженерно-будівельне проектування.