Ми - ТЕН МОНТАЖ

Page Image
12
Років досвіду
27
Працівників
34
завершених проекта

Шановні друзі!
Хочемо ознайомити вас з нашою компанією «ТЕН МОНТАЖ». Серед усіх компаній на ринку Украіни, що займаються електромонтажними роботами, ми займаємо почесне місце. Наша молодий, успішний та професійний колектив є відносно молодою командою.
Якщо заглибитись в історію компанії, то слід зазначити, що вона була створена у 2013 році на основі компанії «ТЕН», яка в свою чергу була заснована ще у 2006 році. Тому в нас є всі підстави для того, щоб вважати себе компанією з досвідом і пишатися своїми успіхами та досягненнями. Роботи, які нами виконувались, надихнули нас на те, щоб продовжувати розвиватись в обраному нами напрямку діяльності. Амбітна та згуртована команда професіоналів, а також вміле та грамотне керівництво — запорука того, що наші клієнти завжди залишаються задоволеними співпрацею з нами. Про це свідчать численні відгуки та листи подяки, з якими ви також маєте можливість ознайомитись на нашому сайті.

Комплексний підхід. Однією з головних переваг нашої роботи є комплексний підхід до побажань клієнта та яскраво виражена клієнтоорієнтованість. Ми завжди готові запропонувати нашим клієнтам оптимальні рішення, а саме:
- проектні роботи
- безпосередньо монтаж
- сервісне обслуговування.

влаштування трансформаторної підстанції 10,4 кВ з прокладанням кабельних ліній 10 кВ.

Наші роботи
Приклади наших електромонтажних робіт ви знайдете на нашому сайті. Досить показовими прикладами є такі крупні об’єкти, як житловий комплекс «Скандія» у м. Бровари та офісна будівля по вул. Шовковична, 36/7 у м. Києві.

Житловий комплекс «Скандія» у м. Бровари
З житловим комплексом «Скандія» спочатку був заключений договір на виконання внутрішніх електромонтажних робіт в одному з житлових будинків. Замовник був задоволений якістю виконаних робіт та додав ще об’єми—наступні три будинки з аналогічним завданням. Окрім цього нами виконано:
- прокладання зовнішніх мереж живлення
- зовнішнє освітлення з прокладанням кабеля та встановлення опор від 1 до 8 метрів
- влаштування трансформаторної підстанції 10/0,4 кВ з прокладанням кабельних ліній 10 кВ.

Повністю були облаштовані 80 квартир для військовослужбовців на замовлення Міністерства Оборони України.
Внутрішній електромонтаж, блискавкозахист, заземлення та зовнішній підвід живлення був виконаний також на головній каналізаційно-насосній станції та станції водофільтрування.

монтаж системи внутрішнього та зовнішнього блискавкозахисту

Офісна будівля по вул. Шовковична, 36/7
За схожим прикладом проведені роботи по вул. Шовковична, 36/7. Там було повністю облаштовано 4-поверхову офісну будівлю. Нашою командою досвідчених інженерів та монтажників виконано:
- повний комплекс внутрішніх електромонтажних робіт,
- монтаж системи внутрішнього та зовнішнього блискавкозахисту,
- монтаж заземлення та антикригової системи покрівлі та вхідних груп.

Повністю зроблена автоматизована система антикригоутворення та сніготанення, змонтована та автоматизована система очищення теплового насосу від криги.
Разом з тим була виконана робота по встановленню зарядних станцій електромобілей на прилеглому паркінгу.

Компенсація реактивних потужностей на Ладижинській ТЕС

ВП «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС» АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО»
Ми завжди йдемо в ногу з часом, тому зараз одним з головних наших завдань є оволодіння одним з нових напрямків діяльності. Впровадження частотних перетворювачів для різних завдань промисловості дає змогу істотно зекономити на енергоносіях. Яскравим прикладом є успішно виконані роботи на Ладижинській ТЕС.
Об'єктом переоснащення в даному випадку була насосна станція перекачки освітленої води ВП «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС» АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО».

Власна атестована електровимірювальна лабораторія
Окрім цього в нашому розпорядженні є власна атестована електровимірювальна лабораторія. Це дає нам змогу в багатьох питаннях задовольнити бажання замовника.

Сервісне гарантійне та післягарантійне обслуговування.
Ми надаємо комплексні послуги сервісного гарантійного та післягарантійного обслуговування різноманітних інженерних систем та обладнання.


Підсумовуючи все вищесказане, можна з впевненістю сказати: один з найголовніших наших принципів - максимальне задоволення індивідуальних вимог замовника.
Ми пишаємося нашим досвідом, набутими навичками та знаннями, високою кваліфікацією наших співробітників . В нас є певні здобутки, є й те, до чого ми прагнемо всі разом. Тому власне вдосконалення та розвиток і є найголовнішою метою нашої дружньої команди.

Що ми робимо

Наші послуги

Електромонтажні роботи

Електромонтажні роботи це один з найважливіших етапів монтажу інжинірії об’єкту. Без повноцінного і надійного електропостачання, як правило, не працюють або дають збій і інші інженерні системи, такі як вентиляція, кондиціонування, телебачення, ліфти, усілякі насоси, слабкострумові системи, серверні центри та інші системи.

Блискавкозахист і заземлення

Витрати на облаштування ефективної системи блискавкозахисту не йдуть ні в яке порівняння з можливими збитками, пов’язаними з ураженням блискавкою будівель і споруд, а так само інженерних систем.

Eлектрообігрів

Наша компанія «ТЕН МОНТАЖ» рада запропонувати Вам послуги проектування, монтажу та сервісного обслуговування різних систем кабельного електрообігріву, антикригоутворення (сніготанення), захисту від замерзання (промерзання) і компенсації теплових втрат,